Skip to main content
banner

Ledenraad

Naam Functie Aftredend op
Willem Zwaan Voorzitter 1 maart 2020
Peter Aerts Secretaris 1 maart 2020
Erick Jongmans 1 maart 2021
Co Kamp 1 maart 2020
Cynthia Mulder 1 maart 2021
Arno Pieterse 1 maart 2022
Sam Rood 1 maart 2019
Suzanne Spaan 1 maart 2021
Kim Tellman 1 maart 2021
Koos Vijverberg 1 maart 2021
Hein van der Wal 1 maart 2020
Weer Heerhugowaard