Skip to main content
najaarscompetitie

Najaarscompetitie Jeugd



Toon teams voor jaar: 

T.V. Heerhugowaard 1 - Meisjes 11 t/m 17 - 3e klasse

Auteur: TaskManager - Jaar: 2017 - Laatst gewijzigd 25-10-2017 15:43:31

Poule: 7057 Zondag Hele dag 3e klasse Meisjes 11 t/m 17 jaar
NaamSpeelsterkte e/d
Floor Otto (c)8/8
Denise Bellekom8/8
Michelle Kersten8/8
Natasja Koopman8/8
Sanne Zijlstra8/8

(Bron: KNLTB)
Stand#WWGVPt.VoorTegen 
1 T.C. Bakkum 2550025255
2 T.V. Oudorp 1440024240
3 T.V. Heerhugowaard 1320110108
4 T.V. Hoorn 141039915
5 T.C. Schoorl 151047723
6 T.C. Bergen 231026612
7 T.V. 't Zijpken 140043321

 Meer lezen (Bron: KNLTB)
SpeeldagWedstrijd UitslagStatusInhaaldatum Details
Dag 1, 17-09-2017T.V. Hoorn 1T.V. Oudorp 10 - 6Gespeeld  Details
T.C. Bergen 2T.V. Heerhugowaard 10 - 0Afgelast05-11-2017 Details
T.C. Schoorl 1T.C. Bakkum 21 - 5Gespeeld  Details
Dag 2, 24-09-2017T.V. Oudorp 1T.V. 't Zijpken 16 - 0Gespeeld  Details
T.C. Bakkum 2T.C. Bergen 25 - 1Gespeeld  Details
T.V. Heerhugowaard 1T.C. Schoorl 16 - 0Gespeeld  Details
Dag 3, 01-10-2017T.V. 't Zijpken 1T.C. Bakkum 22 - 4Gespeeld  Details
T.C. Bergen 2T.V. Oudorp 10 - 6Gespeeld  Details
T.V. Hoorn 1T.V. Heerhugowaard 12 - 4Gespeeld  Details
Dag 4, 08-10-2017T.V. Oudorp 1T.C. Schoorl 16 - 0Gespeeld  Details
T.C. Bakkum 2T.V. Hoorn 15 - 1Gespeeld  Details
T.V. Heerhugowaard 1T.V. 't Zijpken 10 - 0Afgelast12-11-2017 Details
Dag 5, 15-10-2017T.C. Schoorl 1T.C. Bergen 21 - 5Gespeeld  Details
T.V. Hoorn 1T.V. 't Zijpken 16 - 0Gespeeld  Details
T.C. Bakkum 2T.V. Heerhugowaard 16 - 0Gespeeld  Details
Dag 6, 22-10-2017T.V. Heerhugowaard 1T.V. Oudorp 10 - 0Afgelast19-11-2017 Details
T.C. Bergen 2T.V. Hoorn 10 - 0Afgelast12-11-2017 Details
T.V. 't Zijpken 1T.C. Schoorl 11 - 5Gespeeld  Details
Dag 7, 29-10-2017T.V. Oudorp 1T.C. Bakkum 2 - Uitgenodigd  Details
T.V. 't Zijpken 1T.C. Bergen 2 - Uitgenodigd  Details
T.C. Schoorl 1T.V. Hoorn 1 - Uitgenodigd  Details

 Minder lezen

T.V. Heerhugowaard 1 - Jongens 11 t/m 17 - 1e klasse

Auteur: TaskManager - Jaar: 2017 - Laatst gewijzigd 25-10-2017 15:43:31

Poule: 5304 Zondag Hele dag 1e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar
NaamSpeelsterkte e/d
Daan van Kooten6/6
Tygo Nierop6/6
Rik Sistermans7/7
Semmi de Winter6/7

(Bron: KNLTB)
Stand#WWGVPt.VoorTegen 
1 T.C. Bakkum 1650130306
2 T.C. W.O.C. 1541023237
3 T.V. Het Vennewater 14301141410
4 T.V. Heerhugowaard 14202121212
5 Krommenieër L.T.V. 15122111119
5 Schager T.C. 15122111119
7 TC Heiloo United 140137717
8 L.T.C. Festina 150056624

 Meer lezen (Bron: KNLTB)
SpeeldagWedstrijd UitslagStatusInhaaldatum Details
Dag 1, 17-09-2017Krommenieër L.T.V. 1T.C. Bakkum 10 - 6Gespeeld  Details
T.V. Heerhugowaard 1Schager T.C. 10 - 0Afgelast05-11-2017 Details
T.C. W.O.C. 1L.T.C. Festina 15 - 1Gespeeld  Details
T.V. Het Vennewater 1TC Heiloo United 10 - 0Afgelast05-11-2017 Details
Dag 2, 24-09-2017T.C. Bakkum 1T.C. W.O.C. 12 - 4Gespeeld  Details
TC Heiloo United 1T.V. Heerhugowaard 12 - 4Gespeeld  Details
L.T.C. Festina 1Krommenieër L.T.V. 12 - 4Gespeeld  Details
Schager T.C. 1T.V. Het Vennewater 11 - 5Gespeeld  Details
Dag 3, 01-10-2017T.V. Heerhugowaard 1T.C. Bakkum 11 - 5Gespeeld  Details
T.V. Het Vennewater 1L.T.C. Festina 14 - 2Gespeeld  Details
T.C. W.O.C. 1TC Heiloo United 16 - 0Gespeeld  Details
Krommenieër L.T.V. 1Schager T.C. 13 - 3Gespeeld  Details
Dag 4, 08-10-2017TC Heiloo United 1Krommenieër L.T.V. 13 - 3Gespeeld  Details
T.C. Bakkum 1T.V. Het Vennewater 15 - 1Gespeeld  Details
L.T.C. Festina 1T.V. Heerhugowaard 11 - 5Gespeeld  Details
Schager T.C. 1T.C. W.O.C. 13 - 3Gespeeld  Details
Dag 5, 15-10-2017T.C. Bakkum 1L.T.C. Festina 16 - 0Gespeeld  Details
T.V. Het Vennewater 1T.V. Heerhugowaard 14 - 2Gespeeld  Details
Krommenieër L.T.V. 1T.C. W.O.C. 11 - 5Gespeeld  Details
TC Heiloo United 1Schager T.C. 12 - 4Gespeeld  Details
Dag 6, 22-10-2017L.T.C. Festina 1TC Heiloo United 1 - Uitgenodigd  Details
Schager T.C. 1T.C. Bakkum 10 - 6Gespeeld  Details
T.V. Heerhugowaard 1Krommenieër L.T.V. 10 - 0Afgelast12-11-2017 Details
T.C. W.O.C. 1T.V. Het Vennewater 10 - 0Afgelast12-11-2017 Details
Dag 7, 29-10-2017TC Heiloo United 1T.C. Bakkum 1 - Uitgenodigd  Details
T.C. W.O.C. 1T.V. Heerhugowaard 1 - Uitgenodigd  Details
Krommenieër L.T.V. 1T.V. Het Vennewater 1 - Uitgenodigd  Details
Schager T.C. 1L.T.C. Festina 1 - Uitgenodigd  Details

 Minder lezen


Weer Heerhugowaard