Skip to main content
New image

Landelijk Zondag - Junioren



Toon teams voor jaar: 

Jongens 1 - Hoofdklasse

Auteur: TaskManager - Jaar: 2017 - Laatst gewijzigd 26-7-2017 15:13:22

Poule: 3000 Zondag Hele dag Hoofdklasse Jongens 11 t/m 17 jaar
NaamSpeelsterkte e/d
Kay van der Aa5/6
Semmi de Winter6/7
Noah van Duin5/6
Daan van Kooten6/6

(Bron: KNLTB)
Stand#WWGVPt.VoorTegen 
1 T.C. Bilthoven 1770036366
2 T.V. Beekhuizen 17601323210
3 L.T.V. Wolderwijd 17502292913
4 L.T.C. Strandvliet 17214202022
5 T.C. Zandvoort 17304161626
6 T.V. Het Vennewater 17214151527
7 G.L.T.C. Het Spieghel 17205131329
8 T.V. Heerhugowaard 170077735

 Meer lezen (Bron: KNLTB)
SpeeldagWedstrijd UitslagInhaaldatum Details
Dag 1, 09-04-2017T.V. Heerhugowaard 1T.V. Beekhuizen 12 - 4  Details
Dag 2, 17-04-2017L.T.C. Strandvliet 1T.V. Heerhugowaard 15 - 1  Details
Dag 3, 30-04-2017T.V. Heerhugowaard 1G.L.T.C. Het Spieghel 11 - 5  Details
Dag 4, 07-05-2017T.C. Zandvoort 1T.V. Heerhugowaard 15 - 1  Details
Dag 5, 14-05-2017T.V. Het Vennewater 1T.V. Heerhugowaard 15 - 1  Details
Dag 6, 21-05-2017T.V. Heerhugowaard 1L.T.V. Wolderwijd 11 - 5  Details
Dag 7, 28-05-2017T.C. Bilthoven 1T.V. Heerhugowaard 16 - 0  Details

 Minder lezen

Gemengd Team 1 - Hoofdklasse

Auteur: TaskManager - Jaar: 2017 - Laatst gewijzigd 26-7-2017 15:13:23

Poule: 2501 Zondag Hele dag Hoofdklasse Gemengd 11 t/m 17 jaar
NaamSpeelsterkte e/d
Loris de Vries (c)5/4
Kimberley Dol4/4
Daphne Kamp5/4
Rik Sistermans7/7
Dennis Agafonov6/6
Jip Mens5/5

(Bron: KNLTB)
Stand#WWGVPt.VoorTegen 
1 LTC Startbaan 17520424214
2 T.C. Victoria 17511373711
3 T.V. De Boekhorst 17511363620
4 A.L.T.A. 17403323224
5 T.V. Heerhugowaard 17214282828
6 L.T.C. Naaldwijk 17313262622
7 Oegstgeester LTC 17106121244
8 L.T.V. Breukelen 170073353

 Meer lezen (Bron: KNLTB)
SpeeldagWedstrijd UitslagStatusInhaaldatum Details
Dag 1, 09-04-2017T.V. Heerhugowaard 1LTC Startbaan 14 - 4Gespeeld  Details
Dag 2, 17-04-2017T.C. Victoria 1T.V. Heerhugowaard 15 - 3Gespeeld  Details
Dag 3, 30-04-2017T.V. Heerhugowaard 1L.T.V. Breukelen 17 - 1Gespeeld  Details
Dag 4, 07-05-2017Oegstgeester LTC 1T.V. Heerhugowaard 12 - 6Gespeeld  Details
Dag 5, 14-05-2017T.V. De Boekhorst 1T.V. Heerhugowaard 15 - 3Gespeeld  Details
Dag 6, 21-05-2017T.V. Heerhugowaard 1A.L.T.A. 13 - 5Gespeeld  Details
Dag 7, 28-05-2017L.T.C. Naaldwijk 1T.V. Heerhugowaard 16 - 2Gespeeld  Details

 Minder lezen

Gemengd Team 2 - 1e klasse

Auteur: TaskManager - Jaar: 2017 - Laatst gewijzigd 26-7-2017 15:13:23

Poule: 2515 Zondag Hele dag 1e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar
NaamSpeelsterkte e/d
Chris Boer (c)7/7
Maartje Kroon5/5
Elisabeth Viëtor5/5
Carlijn Koster6/6
Tygo Nierop6/6

(Bron: KNLTB)
Stand#WWGVPt.VoorTegen 
1 T.C. Langedijk 17511323210
2 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn 27511282814
3 VLTV 17421262616
4 L.T.C. D.E.M. 17412262616
5 T.V. Heerhugowaard 27403242418
6 T.C. Bergen 17205121230
7 L.T.V. De Bijvanck 17106101032
8 T.V. Hoorn 17016101032

 Meer lezen (Bron: KNLTB)
SpeeldagWedstrijd UitslagInhaaldatum Details
Dag 1, 09-04-2017T.V. Heerhugowaard 2VLTV 15 - 1  Details
Dag 2, 17-04-2017T.C. Langedijk 1T.V. Heerhugowaard 25 - 1  Details
Dag 3, 30-04-2017T.V. Heerhugowaard 2L.T.V. De Bijvanck 16 - 0  Details
Dag 4, 07-05-2017T.V. Hoorn 1T.V. Heerhugowaard 21 - 5  Details
Dag 5, 14-05-2017T.C. Amstelpark Gold Star Tenn 2T.V. Heerhugowaard 25 - 1  Details
Dag 6, 21-05-2017T.V. Heerhugowaard 2L.T.C. D.E.M. 12 - 4  Details
Dag 7, 28-05-2017T.C. Bergen 1T.V. Heerhugowaard 22 - 4  Details

 Minder lezen

Gemengd Team 3 - 1e klasse

Auteur: TaskManager - Jaar: 2017 - Laatst gewijzigd 26-7-2017 15:13:23

Poule: 2514 Zondag Hele dag 1e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar
NaamSpeelsterkte e/d
Jasper Timmerman (c)6/7
Shira Gietel7/7
Jet Kramer7/7
Carlijn Koster6/6
Mitch Beintema8/8

(Bron: KNLTB)
Stand#WWGVPt.VoorTegen 
1 T.C. Amstelpark Gold Star Tenn 1760134348
2 L.T.C. Zee en Duin 17511292913
3 T.C. Roomburg 17412272715
4 T.C. Zandvoort 17403252517
5 T.C. W.O.C. 17412242418
6 T.V. Hoofddorp 17124191923
7 T.V. De Boekhorst 271159933
8 T.V. Heerhugowaard 370071141

 Meer lezen (Bron: KNLTB)
SpeeldagWedstrijd UitslagStatusInhaaldatum Details
Dag 1, 09-04-2017T.C. Amstelpark Gold Star Tenn 1T.V. Heerhugowaard 36 - 0Gespeeld  Details
Dag 2, 17-04-2017T.V. Heerhugowaard 3T.V. Hoofddorp 10 - 6Gespeeld  Details
Dag 3, 30-04-2017T.C. Zandvoort 1T.V. Heerhugowaard 36 - 0Gespeeld  Details
Dag 4, 07-05-2017T.V. Heerhugowaard 3L.T.C. Zee en Duin 10 - 6Gespeeld  Details
Dag 5, 14-05-2017T.V. De Boekhorst 2T.V. Heerhugowaard 35 - 1Gespeeld  Details
Dag 6, 21-05-2017T.V. Heerhugowaard 3T.C. W.O.C. 10 - 6Gespeeld  Details
Dag 7, 28-05-2017T.V. Heerhugowaard 3T.C. Roomburg 10 - 6Gespeeld  Details

 Minder lezen


Weer Heerhugowaard